@شما می توانید نرم افزارهای مورد نیاز برای طراحی را از لینکهای زیر دانلود نمایید@

KitchenDraw یک نرم افزار کاربردی برای طراحی سه بعدی محیط آشپزخانه و حمام است که در عین حرفه ای بودن، طرز استفاده ای بسیار آسان دار د. این نرم افزار بعنوان یکی از مشهورترین ابزارهای سه بعدی سازی آشپزخانه با امکان طراحی تمام جزئیات نظیر کابینت ها، اجاق گاز، سینک ظرفشویی ، میز و صندلی، انواع قفسه، پنجره، دیوار، کف و ... می باشد که با المان ها و کاتولوگ های آماده ای که در اختیار کاربرانش قرار می دهد کار طراحی را بسیار آسان تر و سریع تر نموده است. در رابط کاربری نرم افزار می توانید طراحی خود را به صورت دو بعدی و یا سه بعدی ادامه داده و جزئیاتی مانند مکان دقیق اجسام، تعیین رنگ دیوار، در ب و پنجره، انتخاب رنگ های مختلف برای هر یک از اجسام، تغییر درپوش، دستگیره در های قفسه ها و کابینت، جنس سطوح و ... را به راحتی انتخاب ک نید و در نهایت از پروژه ی خود یک خروجی به صورت عکس تهیه نموده و به معمار، دکوراتور، سازنده کابینت و ... ارائه دهید تا دیگر نگران مطاب ق نبودن نتیجه ی کار با آنچه در ذهن داشته اید، نباشد.

بدلیل اینکه این نرم افزار در ورژن های بالاتر پولی می باشد ما از ورژن 4.5 استفاده می کنیم که کرک شده می باشد و.البته آموزش کار با این نرم افزار که در قسمت طراحی و منوی آموزش قرار دارد وابسته به ورژن برنامه نمی باشد و می توانید در تمامی ورژنها از این آموزش بهره ببریید.

ويژگي هاي نرم افزار Kitchendraw :
- امکان استفاده براي طراحي هاي پيچيده به سبک هاي کلاسيک و مدرن
– نگهداري طراحي هاي گذشته با نام مشتري
- ارائه ليست يراق مورد نياز
- ارائه صورت آناليز ( خرد شده ) يونيت ها و درب ها
– داراي سيستم گزارش دهي قابل تنظيم
- قابليت کپي کردن يک بخش از يک طراحي و اضافه کردن آن به پلن در حال طراحي
– انجام تکنيک هاي مختلف تجسم طرح ، ارتفاعات ، اصطلاح خالص ، صاف ، واقع بينانه ، عکس هاي واقعي و توليد يک فيلم ويدئويي .

دانلود نرم افزار Kitchendraw kd

راهنمای نصب Kitchendraw :
1- قبل از نصب نرم افزار چنانچه ورژن های دیگری از این برنامه را نصب کرده اید آن را به طور کامل ح ذف و محتوای پوشه های C:/KD و C:/Scenes را نیز پاک کنید.
2 - اتصال سیستم به اینترنت را قطع کنیدونرم افزار را نصب کنید..
3- فایل Keygen.exe را در محل نصب نرم افزار (پوشه ی C:/KD) کپی کنید
شارژ ساعت نرم افزار:
4- فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
نرم افزار را اجرا و از منوی ? گزینه ی Recharge hours of use را انتخاب کنید تا پنجره ی شارژ نمایان شود. در این پنجره مقدار Site Code to provide را کپی نموده و در فیلد Key در پنجره Keygen ا وارد کنید تا پس از کلیک بر روی Push me به شما کدفعالسازی داده شود. در نهایت کدفعالسازی را در قسمته مربوطه از پنجره ی Hours recharge وارد و OK کنید.
5- نسخه های 5 و 6 نرم افزار نیز در دسترس هستند اما از آنجایی که کرک صحیحی برای آن ها ارائه نشده است در سایت قرار نگرفته اند