انواع جک کابينت آشپزخانه و کاربرد آن ها

جک های کابينت آشپزخانه انواع مختلف و کاربردهای متنوعی دارند که بهتر است قبل از خريد، اطلاعاتی از انواع مختلف آن داشته باشيد.جک کابينت آشپزخانه جزو جک هاي گازی ميباشد اين نو ع جک جهت درب کابينت استفاده ميشود و باعث ثابت ماندن درب کابينت توسط بازوی جک هنگام باز بودن درب ميشود.جک کابينت در انواع ۸۰ نيوتن-۱۰۰ نيوتن-۱۲۰ نيوتن موجود ميباشد که بستگی ب ه سنگينی درب کابينت ميتوان نوع جک را انتخاب نمود. نکته مهم اين است که برای درب کابينت سبک نبايد از جک کابينت با تحمل نيوتن بالا استفاده کرد چون هنگام بستن درب فشار به لولای درب وارد ميشود و هنگام باز کردن درب نيز باعث پرت شدن آن می شود.

طراحی با نرم افزار

چه جکی مناسب است؟
معمولا برای درب های تا اندازه ۷۰ از جک ۸۰ نيوتن و بالای ۷۰ تا ۱ متر از جک کابينت آشپزخانه۱۰۰ نيوتن و براي بالای ۱ متر از ۱۲۰ استفاده می گردد. البته اين نکته را به ياد داشته باشيد که برخی از نصابان از ۲ جک برای يک درب استفاده ميکنند که بهتر است برای درب هايی که ۲ جک دارند از جک های ۸۰ نيوتنی استفاده نماييد. در این مقاله به بخشی از آن ها که مربوط به جک بالابر کابینت است، می پردازیم:

جک کابينت آشپزخانه
جک بالابر کابینت، سیستمی برای راحتی در حرکت درب کابینت هوایی است. این سیستم تنها برای زیبایی نیست بلکه تاثیر عملکردی بسزایی در باز و بسته کردن درب ها بدون نیاز به نگهداش تن درب با یک دست دارد و به سادگی می توان در هر موقعیتی از آن ها استفاده کرد. این سیستم یک ترکیب کامل از حرکت، طراحی مدرن، نصب و راه اندازی ساده است، به آرامی و در سکوت بست ه و باز می شوند و دید کامل و مستقیم از فضای داخل کابینت در اختیار کاربر قرار می دهد.

طراحی با نرم افزار

AVENTOS HF |اونتوس اچ اف

کاهش ریسک در کاراونتوس HF : کیفیت در حرکت و آزادی در طراحی
جک AVENTOS HF سیستم بالابری برای باز کردن هم زمان دو درب است. این جک برای کابینت هایی با ارتفاع بالا بسیار مناسب می باشد، چرا که دستگیره کابینت د ر هر ارتفاعی به راحتی قابل دسترسی است.جک AVENTOS HF می تواند برای ارتفاع های مختلف کابینت مورد استفاده قرار بگیرد.. این سیستم امکانات بی پایانی جهت برنامه ریزی و طراحی دکوراسیون داخلی به آسانی فراهم می سازد و نیاز به امکانات نصب و راه اندازی خاصی نیز نخواهد داشت. اونتوس HF دسترسی مستق یم به کابینت و سهولت استفاده و آزادی حرکت را فراهم می کند.

مزایای اونتوس HF:
باز شدن آسان
قابلیت توقف در موقعیت دلخواه
ابعاد کوچک ، کارایی بالا
دسترسی راحت به فضای داخلی کابینت
طول عمر بالا ، طراحی هماهنگ
سیستم باز و بسته شدن روان و بی صدا به کمک آرامبند
پایداری حتی در ابعاد بزرگ
دسترسی آسان به دستگیره کابینت
قابلیت نصب سیستم حرکت الکترونیکی
طراحی قطعات بدون اشغال کردن فضای داخلی